Fotky z nových domovů

 

Budu moc ráda, pokud se mi majitelé, kteří ode mě mají křečulu, ozvou jak se mu/jí daří. A když přiloží aktuální fotografii, budu ještě raději :-)

ˇˇˇˇˇˇˇˇ

Dobrý večer, 

posíláme Debbie z nového domova, vypadá spokojeně. ;-)
Barča P.


°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Dobrý den paní Machková,
zasílám foto Engie a chtěla bych Vás požádat o zaslání průkazu původu mailem. Už si na nás hezky zvykla a moc si to s ní užíváme.

Děkuji a přeji hezký den

Martina H.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Dobrý den paní Machková,

minulý rok v září jsme si od vás brali křečka zlatého, Vendelína. Chtěla jsem vám jen napsat, že Vendelínovi se daří dobře, je to krásné a milé zvířátko, syn je z něj nadšený.

Přílohou posílám fotku.

Přeji Vám příjemné dny a ještě jednou děkujeme.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Dobrý den,
omlouvám se, že píšu až teď, jsme celý měsíc mimo ČR a tak jsem se k odpovědi dříve nedostala.
Cumlíček se, doufám, má dobře, s nožičkou se vypořádal statečně, i když tam má bouli, která je občas i se stroupkem. Je moc hodný a taky chytrý. Teď se nám o něj stará kamarádka, tak nám poslala fotku (to je ta mimo klec) a k ní jsem přidala druhou asi 3 měsíce starou.
Děkujeme za něj
s pozdravem
Lucie B.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Dobry vecer,

posilam fotku Svistika. Myslim, ze je na ni zretelna jeho spokojenost s tim, ze si nas vybral a poridil ;-).

Rada bych se zeptala: Z ceho jsou u vas zvykli piti? Mame totiz vsichni pocit, ze snad nepije... ;-). Ma klasickou napajecku, ale po prvnim odpoledni, kdy si k ni vzdy jen cuchl a nic,  jsem nevydrzela a pro jistotu dodala jeste misku s vodou. Vysledek stejny. V misce s vodou mel porad neco, tak jsem ji predevcirem zrusila. Pro jistotu ho zasobujeme okurkou, jablky apod. Je mi to zahadou. Nas stary krecek byl u napajecky porad... Nicmene cura a celkove se tvari, ze mu nic nechybi. Jen me to stale znejistuje. Budu rada za Vas nazor...

Jinak je to nas velky mazel, uz i sam vyleze z domecku a prijde k ruce, kdyz ho volame a chceme vzit ven. Je mu jasne, ze bude zabava a hlavne  mnamka ;-).

S pranim hezkeho vecera a s diky za uzasneho mazlika

Jana P. V. s rodinou

 

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Dobrý den,
posíláme vánoční pozdrav z Polné. Naší Tiffy Fifi bude v lednu rok a půl a má se dobře. :) Každý den běhá po obýváku, zatím to odnesly jen dráty od věže (naštěstí veškerou techniku odpojuji od elektřiny, když jde Fifa ven :) a pokud jí nepustíme, tak se vzteká a kouše mříž, že se nedá přehlédnout, že jsme na někoho zapomněly. :) Posílám fotečku, jak se rozvaluje na ruce, když jí drbu. Chtěly jsme s Eli mazlíka a opravdu má Fifa hodně klidnou povahu.Za celé naše soužití jedno kousnutí a to hned na začátku, když jí Eli i přes mé varování strčila prstík do domku. Mějte se krásně a všechno nejlepší do Nového roku. Lenka, Eli a Fifi

 

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Pozdrav od Xixíka nám posílá paní Kalábková :)

Dobrý den,posílám Vám pár fotek našeho Xixíka. Je to miláček všech nejen dětí. Je to neúnavný běžec v kolotoči a když ho vyděláme z klece tak se pomalu pohádáme kdo si ho pochová první. Je super a jsme rádi,že ho máme. Pěkný den Kalábková

--------------------

Xaretta

------------------------------

Paní Pavlíková mi poslala hezkou fotečku mé odchovankyně Bree :-)

'''''''''''''''''''''''''''''''''''

Blackie

Dobrý den, zdravím Vás a posíláme pozdrav od Blackie!
V příloze je pár fotek, ostatní jsou bohužel rozmazané tak jich víc není, moc se nám nedaří ji fotit. Ale posíláme odkaz na video https://drive.google.com/folderview?id=0B2S9kxJ8iUtLdUNNT2locVlFRGs&usp=sharing , kde je vidět, jak Blackie Honzíka vyhlíží a dožaduje se pozornosti. Ona je opravdu úžasná! Je neskutečně společenská, jakmile Honzík vstoupí do svého pokoje (kde Blackie bydlí), tak je zvědavá a neuvěřitelně komunikativní. Vůbec není noční tvor. Je hodně zvídavá a užívá si všech prolézaček a chodbiček, které ji Honzík staví. Má dva boxy spojené tunelem. V jednom má dole domeček a písek na "koupání" a nahoře má jídlo a pití. A v druhém boxu má různé chodbičky a prolézačky, které Honzík mění, aby měla pořád co objevovat. Také tam má poschovávané mňamky. Občas tedy Blackie i spadne, jak je vidět na videu, ale vůbec jí to nevadí a neodradí od dalšího lezení. Někdy Vás podezříváme, jestli není zkřížená s veverkou :-). Takhle náš dřívější křeček totiž vůbec nelezl (ale on nechtěl chodit ani tím tunelem, byl hodně konzervativní a bojácný). To Blackie nepotřebuje vůbec žádné schůdky k otvoru do tunelu, a už vůbec se jí nemusí nic ukazovat. Je tak zvědavá! A dostane se sama úplně všude. A je radost se dívat na to, jak očividně doceňuje Honzíkovu snahu jí pobavit a udělat co nejpříjemnější a nejzábavnější bydlení.
Blackie je prostě Honzíkova veselá kamarádka a já už teď lituju, že křečci žijí tak krátkou dobu!
Mějte se krásně, pozdravujte Vaše křečíčky
Eva Holečková
PS: Honzík se ptá, jestli má Blackie něco vyřídit...

-------------------------------

Velvet

Děkuji paní Horákové za krásné přáníčko :-).

*****************************

Valentino

Dobrý den.


Valentinovi se v novém domově vede dobře i chloupky na hlavičce dorostly. Je to velký průzkumník a ze všeho nejvíce miluje kolotoč.

S pozdravem  Formanovi

********************

Pacheco

Dobrý den, posílám Pachecovy fotky, Pacheco se má dobře, běhá v kolotoči, hlodá křeččí tyčku, roury se mu líbí velice, jí hlodavčí granulky, z pítka taky dobře pije, je milý a je rychlý.Hlavně je to náš rodinný mazlíček.Jeho nejoblíbenější jídlo je kousíček broskvičky nebo meruňky.Pentari moc gratulujeme k 16 mláďátkám a hlavně Pacheco gratuluje.

Mohla bych se zeptat hrozně moc se nám líbí Pentariino mláďátko:je to to v pravém rohu dole, první řada to, co má ručičky dané jako kdyby něco drželo, tak jsem se chtěla zeptat jestli byste nám ho zarezervovala.

Děkuji Barbora Pátková.

***************************

Rosalie u paní Evy B.

****************************

Shanti

Dobrý večer,

posílám, jak jsem slíbila fotografie Shanti. Od té doby, co jsem si ji přivezla, ještě trochu vyrostla. Už si na mě úplně zvykla, miluje drbání nad ocáskem, a když má náladu pro škrabání, nechla by se klidně škrabat celý večer až do rána. Zdá se mi,že ještě malinko pozměnila barvu, ale to vůbec nevadí, protože je pořád stejně krásná a roztomilá. Přeji Vám krásný večer a mnoho úspěchů v chovu.

S pozdravem

Tereza Kolomazníková a Shanti

**************************

Urtay

Dobrý večer,po týdnu v novém domově se Vám hlásí spokojený Urtay alias Mireček.Dělá nám samou radost,užívá si každovečerní výběhy,včera v noci se vydatně zabydloval v nové velké kleci.Hezký zbytek víkendu přeje Mireček s rodinou.

P.S.Děkujeme za krásné a milé zvířátko,Hradecká.

*************************

Tiffy

Dobrý den,

    posíláme pozdrav od Tiffy Fífy. Máme z ní velkou radost, je opravdu moc hodná, no mazlíček, ani bych tomu u křečka po pravdě nevěřila. Už není tak rychlá, tak i stíháme fotit. :) Eliška je z ní nadšená. Teď jsme jí koupily písek pro činčily a ten miluje, jen jí ho nesmíme nechávat přes noc, to tam pak načůrá, nabobkuje, vyválí se v něm a smrdí jak tchoř.:)  Když jí byly dva měsíce, tak jsme jí vážili a měla 120 g. Mějte se hezky, díky.Lenka

 

Další pozdrav od Fifinky - leden 2015 :)

Dobrý večer, posilame pozdrav z Polne.Fifusce byl pul rok a vazi uz 18 dkg.Jsme z ni s Eli obe nadšene.Mejte se krasne.Eli a Lenka

**********************

Havanka

Dobrý den z Prahy,

 

tak vaše-naše Havanka je  s námi už rok (před rokem jsme posílali ...po domácku jí říkáme Huví a ona na to snad slyší, stal se z ní společenský tvor, který se chová jako malý medvídek, přijdeme z práce, ze školy, to je jedno, hned nás maže do rohu klícky přivítat, je velmi společenská a úžasně milá. samozřejmě je to i čertisko, ale který křeček není .....jak dárek dostala velkou zorbingovou kouli a je zní doslova nadšená, přikládáme fotku a zdravíme !!!

****************************

Kodie spolu s Kyspim odcestovali až za hranice do Polska :)

-------------------

Ivík u paní Hany dělá radost jí a celé její rodině :)

---------------

Lotka je u Denisky v CHS Moravia

----------------------

Do Brna do krásného domova se odstěhoval Manchego :)

----------------------

Nefertiti je u paní Lindy v moc dobrých rukách :)

-----------------------------------------

Melody odcestovala do Havířova k paní Širochmanové

Dobrý den,
děkuji za Melody, máme z ní radost, je hodná a roztomilá. Je zvyklá na kolotoč? Zdálo se,že ne,ale zalíbil se jí. Posílám fotky z jejího nového domova. S pozdravem Milada

---------------------------------------------

S Laurelkem se mazlí v Praze u paní Hanzlíkové

-------------------------------

Niagarka u paní Blanky :)

--------------------------------

Anyska je mazlíčkem paní Dienerové :)

*************************

Bráškové z ,,campbelláckého" vrhu B u paní Šulíkové :)

**************************

Džungařice Arletka je v dobrých rukou CHS By Unicorn :)

********************

Kalita je v CHS ze Zvířetníku :)

-----------------

Jolie si vegetí u slečny Zimové

*********************

Gigi nám poslala paní Dolejšová, děkujeme :)

------------------------------------------

Ironman bydlí u paní Špůrové :)

----------------------------------

Kelly dělá radost na Slovensku v CHS Modrý Zvonček

-------------------------------------------

O Agnesku se skvěle starají v CHS White Rose

-----------------------------------------

Italka alias "Krtek" u paní Mikyškové

--------------------------------------

Genesis dělá radost paní Gabriele :).

---------------------

U slečny Regentové se zabydlela Ifa :).

-----------------------------

Až na Slovensko odcetovala Graya, kde se o ni v CHS Galaxy staral Štefan.

Nyní je v CHS Z Hor.

----------------------------

Pozdrav a fotografii Havanky nám zaslala paní Nováková z Prahy, děkujeme :).

----------------------------------

Citrónka nám do Kozohlod poslala paní Andera z Prahy :)